Let’s travel together.

نمونه وکالتنامه خرید خودرو از خارج از کشور

در بخش وکالتنامه سامانه میخک، برای یک سری از امور که معمولا ایرانیان خارج از کشور به آنها نیاز پیدا می کنند نمونه فرم های آماده ای تهیه شده است. البته این فرم ها صرفا به عنوان نمونه است و هر شخصی با توجه به نیاز خود می تواند متن وکالتنامه را کم و یا زیاد کند و یا کلا متن دلخواه خود را در سامانه میخک قرار دهد.

در مقاله نمونه فرم وکالتنامه تنظیمی در خارج از کشور توضیح داده ایم که چرا لازم است افراد حتما در تنظیم وکالتنامه خود اگر اطلاعات حقوقی ندارند از یک کارشناس حقوقی مشاوره بگیرند.

سایت آقای وکیل آمادگی دارد تا متن پیش نویس وکالتنامه را توسط کارشناسان امور دفاتر اسناد رسمی آماده کند. کافی است با ما تماس بگیرید.

متن نمونه وکالت خرید خودرو سامانه میخک

مراجعه وکيل به شرکت ها، کارخانجات خودرو سازى و موسسات دولتى و غير دولتى و يا موسسات فروش خودرو و يا اشخاص حقيقي و حقوقي بمنظور خريد خودروى مورد نظر موکل و يا تحويل گرفتن خودرو متعلق به موکل با مشخصات تعيين شده و در صورت لزوم مراجعه به پليس راهور ناجا به منظور انجام امور مربوط به پلاک و تحويل آن و نيز حضور در دفاتر اسناد رسمى جهت امضاء اسناد مالکيت اتومبيل بنام موکل و انجام هر گونه اقدام لازم ديگر در اين خصوص .

حدود اختیارات
وکيل مرقوم در خصوص انجام مورد وکالت، حق توکيل به غير ولو کرارا دارد/ ندارد و داراي اختيارات مزبور و تام مي باشد. اقدام و امضاي وي در موارد اشاره شده به جاي اقدام و امضاي موکل صحيح و نافذ است و نيازي به حضور يا کسب اجازه مجدد موکل ندارد. اين وکالت فقط در نفس وکالت موثر است.

دیگر نمونه فرم های وکالتنامه

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.