Let’s travel together.

نمونه وکالتنامه بانکی خارج از کشور

در بخش وکالتنامه سامانه میخک، برای یک سری از امور که معمولا ایرانیان خارج از کشور به آنها نیاز پیدا می کنند نمونه فرم های آماده ای تهیه شده است. البته این فرم ها صرفا به عنوان نمونه است و هر شخصی با توجه به نیاز خود می تواند متن وکالتنامه را کم و یا زیاد کند و یا کلا متن دلخواه خود را در سامانه میخک قرار دهد.

در مقاله نمونه فرم وکالتنامه تنظیمی در خارج از کشور توضیح داده ایم که چرا لازم است افراد حتما در تنظیم وکالتنامه خود اگر اطلاعات حقوقی ندارند از یک کارشناس حقوقی مشاوره بگیرند.

سایت آقای وکیل آمادگی دارد تا متن پیش نویس وکالتنامه را توسط کارشناسان امور دفاتر اسناد رسمی آماده کند. کافی است با ما تماس بگیرید.

متن نمونه وکالت بانکی سامانه میخک

مراجعه به هر يک از بانک هاي جمهوري اسلامي ايران و انجام هر گونه اقدام جهت برداشت از حساب موکل به هر ميزان / به ميزان و يا افتتاح هر نوع حساب بانکي براي موکل اعم از سپرده کوتاه مدت، بلند مدت، پس انداز، قرض الحسنه و غيره و واريز هر مبلغ به حساب هاي مفتوحه و برداشت به هر ميزان از هر يک از حساب ها به صورت مکرر با حق بستن حساب ها و انجام ساير امور لازم و حق هر گونه امضاء و انجام کليه امور مربوط بدون قيد از ابتدا تا انتها .
همچنين تقاضاي کارت بانکي و دريافت آن و تقاضاي رمز آن و هر گونه اقدام لازم در اين زمينه .

حدود اختیارات
وکيل مرقوم در خصوص انجام مورد وکالت، حق توکيل به غير ولو کرارا دارد/ ندارد و داراي اختيارات مزبور و تام مي باشد. اقدام و امضاي وي در موارد اشاره شده به جاي اقدام و امضاي موکل صحيح و نافذ است و نيازي به حضور يا کسب اجازه مجدد موکل ندارد. اين وکالت فقط در نفس وکالت موثر است.

برای مشاهده دیگر نمونه فرم های وکالتنامه بر روی این لینک کیلیک کنید

لینک های لازم:

سوالات متدول

آیا در نمونه متن وکالتنامه بانکی خارج از کشور سامانه میخک امکان برداشت از حساب و افتتاح از حساب بانکی آمده است؟

بله، در این این متن به این موارد بانکی اشاره شده است.

آیا در این نمونه وکالت نامه حق توکیل آمده است؟

بلی اما در صورت خواهان بودن می بایستی بخش مربوطه را انتخاب و بخش “ندارد” را حذف کرد.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.