6 نمونه متن و پیش نویس نامه درخواست انتقالی از اداره

0

(1)

جناب آقای …….

رییس محترم اداره ……….

موضوع : درخواست انتقال به شرکت فلان

باسلام و احترام

بدینوسیله  اینجانب ….. کارمند شماره……… به دلیل وجود مشکلات عدیده شخصی تقاضای انتقال به شرکت ……… شهرستان……… را دارم.

خواهشمند است با توجه به اینکه بنده چندین سال است بدنبال انتقال به شهر محل سکونت خویش می باشم مساعدت لازم مبذول فرمایید.

پیشاپیش از مساعدت جنابعالی کمال تشکر را دارم.

============

(2)

جناب آقای ……

رییس محترم …

موضوع : در خواست انتقالی
با سلام و احترام

بدینوسیله به استحضار می رساند اینجانب …… به شماره کارمندی …….. تقاضای انتقال از واحد  کنترل کیفیت دفتر تهران به واحد کنترل کیفیت در شهرستان …….را دارم. لذا خواهشمند است درصورت صلاحدید با تقاضای بنده موافقت فرموده و  دستورات لازم را در این خصوص مبذول فرمایید.

با تشکر و سپاس

============

(3)

جناب آقای …….

رییس محترم …

موضوع : تقاضا و درخواست انتقالی به……

با سلام و احترام

بدینوسیله به استحضار می رساند اینجانب ………….. از پرسنل رسمی شرکت می باشم که از تاریخ ……… در واحد ……… مشغول بکار گردیده ام.

لازم به ذکر است اینجانب متاهل بوده و  موطن اصلی اینجانب در شهرستان ……….. می باشد .

با عنایت به اینکه بعلت پاره ای مشکلات خانوادگی و مشکل بیماری یکی از اعضای خانواده حضور اینجانب می تواند در حل مشکل بسیار کارگشا باشد در فکر انتقالی به شهرستان ………….. بوده ام .

که از آن زمان تاکنون به انحاء مختلف امکان آن برایم فراهم نگردیده است و همین موضوع باعث شده تا در طول این مدت مشکلاتی عدیده ای در زندگی داشته باشم.

لیکن با گذشت زمان این مشکل پر رنگ تر شده است و تمام زندگی ام را تحت شعاع خود قرار داده است و مشخص نیست اگر همچنان ادامه پیدا کند دامنه این مشکلات تا کجا گسترش پیدا کند.

با اینکه میدانم کار و  زندگی در تهران مزایای بسیاری برای اینجانب چه از نظر ارتقای شغلی و راحتی زندگی برایم در پی خواهد داشت ولی ناچارم برای رهایی از مشکلات انتقالی گرفته و به شهرستان ……….. نقل مکان نمایم.

لذا خواهشمند است تا حد امکان مرا در این امر یاری فرمایید. امید که پاداش کارهای خیر خود را از خداوند متعال دریافت دارید.

با تشکر

………….

============

(4)

جناب آقای  …….

رییس محترم …

موضوع : در خواست انصراف از  انتقالی

با سلام و احترام

بدینوسیله اینجانب …………….   پیرو درخواست قبلی درخصوص   انتقال  به شرکتهای دیگر در شهرستان ………… ، انصراف خود را از موضوع بحضور تقدیم می دارم.

لذا خواهشمند است دستور فرمایید  اداره امور کارکنان موضوع کاریابی و انتقال این جانب را کان لم یکن تلقی  و  سایر اقدامات لازم را مبذول فرمایند.

============

(5)

جناب آقای …………..

رییس محترم …

موضوع : در خواست انتقال و تغییر واحد سازمانی

با سلام و احترام

بدینوسیله به استحضار می رساند اینجانب  خیلی از خود متشکر در تاریخ  88/99/99 با مدرک تحصیلی پنجم ابتدایی استخدام و  در واحد …….. مشغول بکار گردیدم. با عنایت به اینکه اینجانب در تاریخ 99/99/99 موفق به اخذ مدرک کارشناسی در رشته طناب و سرنخ گردیده ام و با توجه به متناسب بودن رشته تحصیلی مذکور با واحد …………. ، تقاضا دارم تا درصورت صلاحدید جنابعالی و موافقت رییس مربوطه درصورت مثبت بودن نتیجه مصاحبه به آن واحد انتقال یابم.

لذا خواهشمندم مساعدت لازم مبذول و دستورات لازم را صادر فرمایید. پیشاپیش از همکاری و نظر لطف جنابعالی نهایت تشکر را دارم.

با تشکر

خیلی از خود متشکر

امضا

============

(6)
جناب آقای  …………

رییس محترم …

موضوع : در خواست انتقالی

با سلام و احترام

بدینوسیله اینجانب فلانی کارمند واحد ………… در تاریخ ………. استخدام و مشغول بکار گردیده ام که اکنون پس از قریب به یه عالمه سال خدمت در تهران و دوری از خانواده ، مشکلات عدیده ای برای اینجانب و خانواده محترمم ایجاد شده است به گونه ای که امکان ادامه کار در تهران برایم غیرممکن گردیده است.

لذا با توجه به سکونت خانواده ام در شهرستان کوچولو و بخشنامه اخیر درخصوص انتقال از تهران درخواست انتقال به یکی از واحدهای زیرمجموعه در استان ……….. را دارم.

خواهشمند است در این خصوص عنایت لازم مبذول فرمایید.

با تشکر

 

ممکن است شما دوست داشته باشید
ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.