Let’s travel together.

نمونه فرم وکالتنامه جامع میخک

در بخش وکالتنامه سامانه میخک، برای یک سری از امور که معمولا ایرانیان خارج از کشور به آنها نیاز پیدا می کنند نمونه فرم های آماده ای تهیه شده است. البته این فرم ها صرفا به عنوان نمونه است و هر شخصی با توجه به نیاز خود می تواند متن وکالتنامه را کم و یا زیاد کند و یا اصلا کلا متن دلخواه خود را در سامانه میخک قرار دهد.

در مقاله نمونه فرم وکالتنامه تنظیمی در خارج از کشور توضیح داده ایم که چرا لازم است افراد حتما در تنظیم وکالتنامه خود اگر اطلاعات حقوقی ندارند از یک کارشناس حقوقی مشاوره بگیرند.

سایت آقای وکیل آمادگی دارد تا متن پیش نویس وکالتنامه را توسط کارشناسان امور دفاتر اسناد رسمی آماده کند. کافی است با ما تماس بگیرید.

متن وکالتنامه جامع میخک

انجام کليه امور اداري هر چه و از هر نوع و تحت هر اسم و عنوان که باشد و مراجعه به کليه وزارتخانه ها، سازمان ها و ادارات دولتي و غير دولتي، دارائي، شهرداري، ثبت اسناد و املاك، شرکتهاي آب، برق، گاز و مخابرات و اداره امور ارتباطات سيار و بانکها و دفاتر اسناد رسمي، سازمان ملي زمين و مسکن و سازمان امور اراضي، مجمع امور صنفي و اتحاديه صنوف، سازمان تامين اجتماعي، اداره کل ماليات بر ارث و اراضي باير مجتمع هاي قضائي و انتظامي و شعب بازپرسي و دادسراها ، دادگاههاي عمومي و انقلاب و کلانتريها و اداره راهنمائي و رانندگي و شماره گذاري (کليه مناطق) ، ستاد اجرائي فرمان امام (ره) ،بنياد جانبازان بنياد شهيد و ساير مراجع قانوني از طرف و تنظيم اسناد تعهد و گواهي امضاء با هر الزامي که باشد و رتق و فتق و حل و فصل و اجرا و انجام امور اداري و مالي و تقاضا و دريافت کليه مفاصا حسابها و مجوزها و پاسخ هاي استعلاميه اعم از پايان کار، عدم خلاف، استعلام ثبت اسناد مالکيت اعم ازاصل و المثني و صورت مجالس تفکيکي و اصلاحي انحصار وراثت و گواهي ماليات برارث وغيره و سايرکارهاي حقوقي و صدور اجرائيه نسبت به هر موضوع که بخواهد و تعقيب جريانات اجرا تا حصول نتيجه و پرداخت ديون و وصول مطالبات و طرح و اقامه دعوي حقوقي و کيفري عليه اشخاص حقيقي و حقوقي و تقديم عرض حال و تعقيب دعاوي و شرکت در دادگاههاي اختصاصي وکمسيونهاي حق اختلاف در شهرداري و يا دارائي ودادگاهها و غيره در جميع مراحل از نخستين تا فرجام وهمچنين دفاع از طرف و احقاق حق و حفظ حقوق و جوابگوئي به دعاوي اشخاص در تمامي مراحل و حضور در کليه جلسات مراجع و محاکم و کميسيونها و اعتراض به احکام و آراء صادره و تقاضاي رسيدگي قانوني و طي کليه مراحل مندرج در مواد 35 و 36 آئين دادرسي مدني و اقدام دررفع هرنوع موانع و مشکلات و ايراداتي که احتمالاَ دراثناء جريان عمليات اجرائي و اداري و محاکمات و ساير امور پيش آيد با حق تعيين داور و حکم و مصدق و کارشناس و تعيين و عزل وکيل و ادعاي جعل نسبت به سند طرف و استرداد سند و تعيين جاعل و دعاوي خسارات و استرداد دعوا و تقاضاي جلب شخص ثالث و دفاع از دعاوي و دعوي متقابل و تقاضاي توقيف و تامين و صدور اجرائيه نسبت به احکام و اراصادره و اخذ محکوم به و صلح وسازش و رفع خصومت در هر امري که لازم باشد و پيش آيد و اقدام در خلع يد و تخليه املاك از يد متجاوزين و متصرفين و مستاجرين و انجام ساير تشريفات لازمه عمل وکالت .

حدود اختیارات:

وکيل مرقوم در خصوص انجام مورد وکالت، حق توکيل به غير ولو کرارا دارد/ندارد و داراي اختيارات مزبور و تام مي باشد. اقدام و امضاي وي در موارد اشاره شده به جاي اقدام و امضاي موکل صحيح و نافذ است و نيازي به حضور يا کسب اجازه مجدد موکل ندارد. اين وکالت فقط در نفس وکالت موثر است.

2 نظرات
 1. رمضان بیک می گوید

  سلام این وکالتنامه تام اختیار هست ؟؟؟ من وکالت‌نامه ای میخواهم که طرف فقط حق خرید و فروش خونه را نداشته باشد ..نمی‌دونم این وکالت‌نامه درست هست یا نه ؟؟؟
  با تشکر

  1. آقای وکیلگر می گوید

   سلام
   برای تنظیم وکالت نامه اختصاصی خود می توانید با ما تماس بگیرید و یا از دیگر نمونه های موجود در سایت استفاده نمائید.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.